Cik vēlies aizņemties?
Ls
Uz cik ilgu laiku?
Dienas
Skatīt piedāvājumus

Citadele.lv – Kredīts privātam patēriņam

Apkārt tik daudz iespēju, bet savu sapņu un ieceru īstenošanai vienas algas var būt par maz, jo nedrīkst aizmirst arī par ikdienas tēriņiem un vajadzībām. Ko iesākt? Labs risinājums var būt kredīts privātam patēriņam jeb patēriņa kredīts. Kredīts privātam patēriņam ir viens no lielā aizdevumu klāsta piedāvājumiem, kas pieejams bankās. Privātam patēriņam, iekļaujoties bankas noteiktajos ierobežojumos, pieejama jums nepieciešamā summa. Kredīts privātam patēriņam atmaksājams pēc īpaši Jums noteiktā grafika un sadalīta vienādi lielos maksājumos uz visu kredīta atdošanas laiku.

Ērts un vienkārši noformējams un uz saprotamiem nosacījumiem pieejams kredīts privātam patēriņam iespējams arī bankā Citadele. Bankas Citadele kredīts privātam patēriņam piedāvā:

  • Kredīta summa no 200 līdz 2000 latiem.
  • Atmaksas termiņš no 12 līdz 36 mēnešiem.
  • Atmaksas grafiks ar vienādiem ikmēneša maksājumiem visā kredīta atmaksas laikā.
  • Bankas esošajiem klientiem īpaši nosacījumi (algu saņemot bankas Citadele kontā, zemāka kredītprocentu likme un iespējams saņemt lielāku summu attiecībā pret regulārajiem ienākumiem).
  • Pieejams klientiem sasniegušiem 18 gadu vecumu.
  • Kredītu iespējams atmaksāt pilnā apjomā pirms atmaksas termiņa beigām bez procentu maksājumiem par neizmantoto kredīta atmaksas laiku.

Izsniedzot kredītu privātam patēriņam, banka ņem vērā klienta līdzšinējo sadarbību ar banku (ja tāda ir), klienta regulāro ienākumu apjomu, kredītvēsturi, kā arī esošo kredītsaistību esamību un apjomu. Citadele kredīts privātam patēriņam iegūstams bez jebkāda papildus nodrošinājuma, kas nozīmē, ka nav nepieciešams ne galvotājs, ne ķīla. Pieteikties Citadele kredītam privātam patēriņam iespējams ierodoties jebkurā bankas filiālē un aizpildot pieteikuma anketu. Pēc Jūsu ieteikuma izskatīšanas, banka kopā ar Jums vienosies par aizdevuma līguma nosacījumiem un atmaksas grafiku.

Kredīts privātam patēriņam būs piemērots, ja Jūs vēlaties veikt mājokļa remontu, iegādāties sadzīvei nepieciešamas lietas, veikt apjomīgākus pirkumus, bet Jūsu uzkrājumā nav tam pietiekami lielas naudas summas, tomēr ikmēneša ienākumi ir pietiekami, lai veiktu regulāru naudas atmaksu mazākām summām. Īstenojot savus sapņus un ieceres vienmēr rūpīgi izvērtējiet savas iespējas, jo aizņemtā nauda ir arī jāatdod noteiktā termiņā un apjomā!About aigars:
Ilze Bortāne - finansu konsultante ar vairāku gadu pieredzi ātro aizdevumu biznesā.
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
Citadele.lv - Kredīts privātam patēriņam, 5.0 out of 5 based on 1 rating